163.39 USD KDV Dahil
233.42 USD KDV Dahil
163.39 USD KDV Dahil
233.42 USD KDV Dahil
163.39 USD KDV Dahil
233.42 USD KDV Dahil
152.12 USD KDV Dahil
217.32 USD KDV Dahil
152.12 USD KDV Dahil
217.32 USD KDV Dahil
133.53 USD KDV Dahil
190.76 USD KDV Dahil
197.76 USD KDV Dahil
282.51 USD KDV Dahil
241.46 USD KDV Dahil
122.37 USD KDV Dahil
174.82 USD KDV Dahil
122.37 USD KDV Dahil
174.82 USD KDV Dahil
197.20 USD KDV Dahil
281.71 USD KDV Dahil
157.76 USD KDV Dahil
225.37 USD KDV Dahil
152.12 USD KDV Dahil
217.32 USD KDV Dahil
175.22 USD KDV Dahil
250.32 USD KDV Dahil
120.80 USD KDV Dahil
172.57 USD KDV Dahil
241.46 USD KDV Dahil
Toplam 24 / 30 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Düğün sezonları yaklaştığında evlilik yolculuğunda olan kadınların neredeyse tamamı gelin ayakkabısı arayışı içerisine girerler. Jobetter olarak çeşitli gelinlik modelleri ve düğün konseptlerine yönelik olarak tasarladığımız gelin ayakkabısı seçenekleri, her tarza hitap edecek şekilde üretilir. Kadınlar için hayatlarının en önemli günlerinde biri olan düğünlerinde kusursuz bir görünüm elde etmek oldukça önemlidir. Bu doğrultuda seçmiş oldukları gelinlikleri uyumlu ve tamamlayıcı ayakkabı modelleri ile taçlandırmak isterler. Düğün merasimleri saatler boyunca sürdüğü için kadınlar, kendilerini rahat ettirecek ve konforlu hissettirecek gelin ayakkabısı çeşitlerinden tercih ederler. Oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle beraber müşteri kitlemize sunduğumuz gelin ayakkabıları arasından seçim yapmak isteyen kadınların öncelikli olarak hangi tarzda bir ürün istediklerine karar vermeleri gerekir. Topuklu, topuksuz, düz taban veya spor gibi çeşitli modelleri bulunan gelin ayakkabıları; farklı zemin türleri üzerinde kullanıcılara üst düzey konfor sunar. Aynı zamanda detayları ve tasarımlarına göre de değişiklik gösteren ürün seçenekleri; taşlı, parıltılı, sade ya da baskı gibi detaylar ile tamamlanmış olabilir. Yüzlerce farklı model çeşidine sahip olan bu ürünler arasından tercih yapmak isteyenler, ürünleri özellikleri ve detaylarıyla birlikte incelemelidir. Gelin ayakkabısı seçeneklerimizin tamamı sahip oldukları ergonomik yapı ve rahat kullanım süreciyle büyük beğeni toplar. Saatler boyunca ayakta duracak olan kadınların gün boyu konforlu hissetmesini sağlayan ayakkabı modellerimiz, her istek ve ihtiyacı karşılar niteliktedir. Topuklu gelin ayakkabısı çeşitlerine ilgi duyan kadınlar genellikle ayakkabıların topuk boylarını ve kalınlıklarını göz önünde bulundururlar. Düğün sezonlarında gelinlerin bu ayakkabıları seçerken önceliklerinin konforlu ve rahat modeller olması gerekir. Jabotter ile hayalinizdeki görünümü elde ederken gün boyu konfor hissiyatına da sahip olursunuz.

Her Gelinlik Modeline Uygun Ayakkabı Seçenekleri

Düğün sezonlarının açılması ile beraber gelinlik ve gelin ayakkabısı arayışları her gelinin önceliği haline gelir. Gelin ayakkabısı, gelinliği tamamlayan ve bütünüyle gelinlere benzersiz bir görünüm kazandıran oldukça önemli parçalardır. Sizlere sunduğumuz yüzlerce farklı model ve geniş renk skalası sayesinde herkes kendi stiline yönelik olan ürün seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kabarık, balık, helenistik ve mini gelinlik modelleri ile şık bir şekilde tamamlanabilen gelin ayakkabısı çeşitleri; estetik tarz oluşturmanın yanı sıra konforlu saatler geçirme imkanını da kullanıcılara sunar. Hem yaratıcı tasarımları hem de şık görünümleriyle kullanıcılardan tam not alan ürünlerimiz, kaliteli yapısıyla da ön plana çıkar. Kolay deforme olmayan ve düğün günü dışındaki özel günlerde de kullanılmaya elverişli olan bu ürünler, birçok gelinin bir numaralı tercihi olmayı başarır. Farklı gelinlik modelleri ve farklı düğün konseptlerine uyum sağlayacak çeşitlilikte tasarlanan gelin ayakkabısı seçeneklerimiz, tek bir kalıba bağlı olmak yerine her stildeki kadının kendini yansıtmasına olanak tanıyabilecek biçimde tasarlanır. Önü açık ya da kapalı olarak da kategorize edilebilen ürünler, dönemin hava koşullarına da uyum sağlar. Yazlık, kışlık ve dört mevsim kullanılmaya uygun olarak ayrılan modeller her mevsimin gelinlerine hitap eder. Ergonomik yapıları, pratik giyilip çıkartılabiliyor olmaları ve yaratıcı tasarımlarıyla bir gelinin tüm beklentilerini aynı anda karşılayabilen gelin ayakkabısı seçeneklerimiz; her model gelinliğin tamamlayıcı parçası haline gelebilir. Kadınların en özel günlerinde şık olmalarının yanı sıra saatlerce rahat hissetmelerini sağlayan ürün çeşitlerimizin tamamını sayfamızdan özellikleriyle birlikte inceleyerek kendi arayışlarınıza yönelik olan modeli tercih edebilirsiniz. Jabotter olarak geniş bir yelpazede sunduğumuz gelin ayakkabısı seçeneklerini uygun fiyatlarla ve hatta indirimlerle de kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Son Moda Gelin Ayakkabısı Çeşitleri

Her dönem değişen trendlere ayak uyduran gelin ayakkabısı çeşitlerimiz, farklı tarzlara ve düğün ortamlarına hitap edecek şekilde tasarlanır. Estetik görünümleri ve şık detaylarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürünler, kaliteli yapıları sayesinde her daim ilk günkü görünümlerini ve renk canlılıklarını korurlar. Çeşitli gelinlik modelleri ile tamamlandığı zaman benzersiz bir görünüm oluşmasını sağlayan ayakkabılar, gelinlerin düğün süreci boyunca konforlu ve rahat hissetmesine yardımcı olur. Oldukça zarif ve sofistike bir tasarıma sahip olan ürünlerimiz, kullanıcıları her dönem memnun etmeyi başarır. Gelin ayakkabısı denilince akla parıltılı, simli, incili gibi ışıltılı modeller gelse de son yıllarda spor tarzdaki modeller de ön plana çıkar. Spor ayakkabı tarzında tasarlanan bu modeller; düz taban, tabanlı ve hafif topuklu gibi seçeneklere de sahiptir. Uzun saatler süren düğün merasiminde gelinler ilk olarak rahatlıklarını göz önünde bulundurur. Bu nedenle spor modelleri tercih etmeseler bile genellikle daha alçak topuklu ya da rahat hissettirecek modellere yönelirler. Öncelikli olarak konforlu olmasına dikkat ederek tasarladığımız ürünlerimiz, kullanıcıların büyük oranda memnuniyetini kazanmayı başarır. Gelin ayakkabısı kişilerin aklında beyaz ve ince topuklu bir modeli çağrıştırsa da son dönemlerde ekru, bej ve ten rengi gibi beyaz dışındaki açık renk tonlarındaki ayakkabı seçenekleri de yoğun ilgi görür. Estetik tasarımların yanı sıra rahat olmalarıyla da dikkat çeken modellerimiz, farklı arayışları karşılayacak özelliklerde üretilir. Düğün günü dışında fotoğraf çekiminde de giyilebilen ayakkabılar tercih edilirken gidilecek olan mekanlar düşünülmelidir. Sayfamızdan sizlere sunduğumuz gelin ayakkabısı seçeneklerinin tamamına kolaylıkla ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm özellikleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Düğün konseptinize uygun bir gelin ayakkabısı modelini en uygun fiyatların yanı sıra sunulan indirimlerle de satın alabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Düğün günlerinde gelinlerin kendi tarzlarını yansıtabilecekleri ve gün boyu konforlu hissedebilecekleri pek çok sayıda gelin ayakkabısı modeli vardır. Gelin adayları için dizayn ettiğimiz ayakkabı seçeneklerimiz, tasarım detaylarının yanı sıra fiyat aralıkları ve özellikleriyle de oldukça beğenilir. Farklı düğün konseptlerine ve tarzlara hitap eden ürünlerimiz, her kadının bir gelin ayakkabısından beklediklerini tamamen karşılamayı başarır. En çok tercih edilen modellerimiz arasında hafif topuklu, beyaz tonlarında ve zarifliğiyle kendini konuşturan ayakkabı çeşitleri yer alır. Kaliteli duruşları, estetik görünümleri ve yaratıcı tasarımları sayesinde gelinlikler ile tamamlanabilen modeller; geniş kapsamlı olmasıyla her istek ve ihtiyacı karşılamak üzere üretilir. En basit şekilde topuklu ve topuksuz olarak kategorize edilen ürünler, kendi içlerinde de detaylarına göre değişiklik gösterir. İnce, kalın veya dolgu topuk seçenekleri bulunan topuklu gelin ayakkabısı çeşitleri; konforlu yapılarıyla ön plana çıkar. Dört mevsime uygun olacak şekilde üretilen ayakkabılar, son dönem trendlerine de uyum sağlar. Kaliteli yapıları sayesinde kolay deforme olmayan yönleriyle de her dönem rağbet görmeyi başarır. Oldukça geniş fiyat seçeneklerine sahip olan ürünlerimizin fiyatları belirlenirken bazı unsular göz önünde bulundurulur. Gelin ayakkabısı çeşitlerimizin üretiminde kullanılan materyaller, tasarımları ve temel özellikleri bu etmenlerin başında yer alır. Her bütçeye hitap etmeyi başaran fiyat aralıklarımız sayesinde herkes kendi bütçesine ve isteklerine yönelik olan gelin ayakkabısı modeline kolaylıkla ulaşabilir. Siz de Jabotter olarak sunduğumuz şık ve kaliteli ayakkabı modellerini inceleyebilir, kendi gelinlik modelinizi ve tarzınızı düşünerek seçimlerde bulunabilirsiniz.

Platform Gelin Ayakkabısı İncili

Işıltılı ve yüksek topuklu modelleri tercih etmek isteyen gelinlere yönelik olarak tasarlanan platform ve incili gelin ayakkabısı çeşitleri, zarif görünümleriyle dikkat çeker. Konfor ve rahatlık seviyesini ön planda tutarak tasarladığımız modeller, dans gibi zorlu faaliyetlerde bile rahatsızlık hissi vermez. Ayrıca kullananlarında uzun görünmesini sağlar. Böylelikle gelinlik ve ayakkabısının benzeriz tamamlanışı ile oldukça estetik bir görünüm elde edilir. Genellikle beyaz ve krem renklerinin farklı tonlarında tasarlanan bu ürünler, düğün salonlarında olduğu gibi düz zemin üzerinde kullanılmaya elverişlidir. Hem uzun hem de kısa gelinlik modelleriyle birlikte gelinlerin kendilerini rahat ve özgüvenli hissedebileceği platform gelin ayakkabısı seçeneklerimiz, yüksek topuklarıyla şık olduğu kadar da rahattır. Yaratıcı tasarımlarının yanı sıra incili ve ışıltılı yapılarıyla da tüm dikkatlerin gelin adayları üzerinde toplanmasını sağlar. Gelinlik boyuyla uyumlu şekilde tercih edildiğinde şık bir görünüm oluşturan bu ayakkabılar, bazı gelinlerin favori seçimleri arasında yer alır. Her dönem rağbet gören platformlu, yüksek topuklu ve incili olması ile parıldayan gelin ayakkabısı seçenekleri; özel adımlarla gelinlerin adeta süzülmesine yardımcı olur. Bu ürünler daha narin bir yapıda tasarlandıkları için kullanılırken titizlik gösterilmesi önemlidir. Ayrıca özel işlemler sonucunda ayakkabıya işlenen incilerin dökülmemesi ve hasar almaması için de düz zemin üzerinde kullanılması gerekir. Jabotter kalitesi ile sunduğumuz gelin ayakkabısı seçeneklerimiz gerek şıklıkları gerekse zarif tasarımları ile her düğün sezonuna damga vurur. Yüzlerce farklı model seçenekleri arasından siz de kendi istekleriniz doğrultusunda seçimlerde bulunabilirsiniz. Tüm modellerimizde ister klasik ister modenr olsun uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Bu şekilde en özel gününüz olan düğününüzde rahat bir şıklık yaşarken tasarruf da edersiniz.

Gelin Ayakkabısı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Düğün günlerine özel tarzda tasarlanan gelin ayakkabılarının seçimi daha özenli ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Bu sebeple bu ayakkabı çeşitleri arasından tercih yapmak isteyen müşterilerimizin göz önünde bulundurması gereken ve doğru kararı verebilmeleri için önem taşıyan bazı noktalar bulunur. Bu noktaların başında ise gelin adaylarının hangi tarzda bir gelinlik giyecek oldukları gelir. Gelin ayakkabısının seçimi yapılırken öncelikli olarak gelinlik modeline ve boyuna bakılmalıdır. Eğer gelinlik fazla parıltılı ve süslü ise daha sade ve düz modeldeki ayakkabıların seçimi doğru olacaktır. Öte yandan kısa ve sade tarzda bir gelinlik tercih edilmişse de gerekli parıltılar ve ışıltılar ayakkabı modeliyle tamamlanabilir. Gelin ayakkabısı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri de düğünün konseptidir. Kır düğünü ile evlenmeyi tercih eden gelinlerin daha düz ve rahat olacakları gelin ayakkabısı seçeneklerinden tercih yapmaları onlar için daha avantajlı olacaktır. Düz zeminli bir platformu olan mekanlarda düğün yapacak olan gelinler ise yüksek topuklu ve platformlu gelin ayakkabısı seçenekleri tercih edebilir. Gelin ayakkabısı seçimi yapılırken gelinlerin kendi tarzlarını ve isteklerini ön planda tutmaları gerekir. Kişisel zevklerine göre beğendikleri modeller arasından seçim yapmaları düğün günlerinde psikolojik açıdan da kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Diğer yandan gelinlerin gelin ayakkabı seçimi yaparken hangi modeli giyerken kendilerini daha konforlu hissedecekleri de önemli bir detaydır. Kimi gelinler topuklu ayakkabılar ile rahat etmedikleri için spor ve düz tabanlı modelleri tercih ederken kimi gelinler ise yüksek topuklu modeller içerisinde kendilerini daha rahat hisseder. İnce detaylar ile tasarlamış olduğumuz gelin ayakkabısı seçeneklerimiz arasından siz de kendi düğün gününüz için seçim yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız yanında düzenli olarak yaptığımız indirim ve kampanyalarla da bütçenize uygun bir alışveriş yaparsınız. Böylelikle de düğün konseptinizi ayakkabınızla tamamlayarak benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Gelin Ayakkabısı Modelleri

Jabotter John Beyaz Saten İnce Topuklu Ayakkabı

Jabotter Lady Beyaz Saten 10 Cm Stiletto

Jabotter Ester Slim Şeffaf Taşlı 10 Cm Stiletto

Jabotter Violine Beyaz Saten İnce Topuklu Ayakkabı

Gelin Ayakkabısı Sayfa 2

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.