140.15 USD KDV Dahil
200.22 USD KDV Dahil
117.73 USD KDV Dahil
235.46 USD KDV Dahil
224.24 USD KDV Dahil
320.35 USD KDV Dahil
196.21 USD KDV Dahil
280.31 USD KDV Dahil
196.21 USD KDV Dahil
280.31 USD KDV Dahil
224.24 USD KDV Dahil
320.35 USD KDV Dahil
224.24 USD KDV Dahil
320.35 USD KDV Dahil
140.15 USD KDV Dahil
200.22 USD KDV Dahil
131.18 USD KDV Dahil
187.40 USD KDV Dahil
Toplam 24 / 70 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Abiye Ayakkabı Modelleri

Davet, düğün ya da özel toplantılar için giyilebilecek en şık ayakkabı modellerinin başında şüphesiz ki abiye seçenekler gelir. Abiye ayakkabı modellerimiz, özel koleksiyonlar ve birbirinden farklı topuk detayları ile sizlere sunulur. Abiye ayakkabı tasarımları arasından seçimlerin titiz bir şekilde yapılması, giyilen kıyafetin de kendini göstermesi açısından son derece hassas bir konudur. Abiye kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı olan ayakkabılarda size birçok farklı tasarımı sunuyoruz. İster klasik çizgilerdeki modelleri isterseniz de modern tasarımlarımızı tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabı çeşitleri, abiye ayakkabı modellerimiz arasında en fazla tercih edilen ve yoğun rağbet gören seçenekler arasında yer alır. Bunun temel nedeni ise dolgu topuklar ile yürümenin çok daha kolay olmasıdır. Dolgu topuklu ayakkabıların taban bölümü de yüksektir. Bu sayede topuğun yüksekliğini hissetmeden, son derece rahat bir şekilde yürümek mümkün hale gelir. Abiye ayakkabı modellerimizin hemen hepsi ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bu sayede de kadınlara son derece keyifli ve kaliteli bir kullanım sunar. İnsan anatomisine uygun dizayn ettiğimiz tasarımlarımızla kadınların beklentilerini karşılamayı amaç ediniriz. Jabotter ile hayal ettiğiniz şık görünüme ve konforlu ayaklara kolayca kavuşabilirsiniz.

Abiye Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Özel günlerde kadınlara ekstra bir şıklık sunan çok sayıda abiye ayakkabı modelleri vardır. Dizayn ettiğimiz ayakkabı modellerimiz, hem tasarım özellikleri hem de fiyat aralıkları ile her zaman müşterilerimizi memnun eder. Farklı zevklere de kolayca hitap eden çok sayıda modellerimiz olduğundan dolayı her kadın bütçesine ve stiline yönelik bir ürün satın alabilir. En çok tercih edilen ürün çeşitlerimizin başında şüphesiz siyah abiye ayakkabı seçeneklerimiz yer alır. Siyah renk tonuna sahip modellerimiz, neredeyse hemen her elbise renkleriyle uyum sağladığı için tercih edilir. Bunun yanı sıra gri, bordo, beyaz ya da bej gibi farklı renk seçenekleriyle sunduğumuz çeşitlerimiz de mevcuttur. Ayakkabılarımızı hem topuklu hem de topuksuz olarak sunarız. Bu sayede son derece geniş bir kitlenin beğenisini kazanırız. Özellikle kısa topuklu modellerimiz, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunduğu için yoğun rağbet görür. Bunların yanı sıra uzun topuklu ayakkabı seçeneklerimiz de boyu ekstra uzun gösterdiğinden dolayı kadınları her zaman memnun eder. Ürünlerimizin tasarım özelliklerinin yanı sıra abiye ayakkabı fiyatlarımız da çoğu zaman dikkat çeker. Farklı bütçelere hitap edecek aralıklarla sahip ayakkabı modellerimiz bulunur. Bu sayede her kadın kendi beklentisine hitap eden seçeneğe kolayca sahip olabilir. Çeşitli özellikleriyle her zaman dikkat çeken modellerimizi, son derece avantajlı fiyatlarla sizlere sunarız. Siz de tüm abiye ayakkabı seçeneklerimizi inceleyip beğenilerinize uygun ürünleri bütçenizi sarsmadan kolayca satın alabilirsiniz.

Kombinlerinizi Tamamlayan Stil Abiye Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar, genel görünüme ve kombinlere etkisi en çok olan aksesuar modelleri arasında ilk sıralarda yer alır. Özellikle şık davetlerde ve özel gecelerde ayakkabı seçimi son derece önemli bir konudur. Bunun için de özel olarak dizayn ettiğimiz pek çok farklı özelliğe sahip abiye ayakkabı modelimiz mevcuttur. Abiye ayakkabı seçeneklerimiz, hem renk tonları hem de tasarım özellikleri ile kullanan herkesi fazlasıyla memnun eder. Topuklu abiye ayakkabı seçeneklerimiz de her zaman daha fazla tercih edilirken dikkatleri de üzerlerine çekerler. Topuklu şekilde sunduğumuz çeşitlerimiz, kadınların bacak boyunu ekstra uzun göstermeye yardımcı olur. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilir. Özellikle uzun abiye elbise çeşitlerinin altına tercih edilen topuklu yapıdaki ayakkabı seçeneklerimiz, kadınların son derece zarif ve şık bir görünüm elde etmelerine imkan verir. Farklı renk tonları ile dikkat çeken abiye ayakkabı seçeneklerimiz de mevcuttur. Aynı zamanda incili ya da boncuklu şekilde sunulan topuklu ayakkabılarımız da vardır. Ürünlerimizin topuk boyu, bağlanma şekli ya da tasarımı modelden modele farklılık gösterebilir. Bu sayede hemen herkes kişisel zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir abiye ayakkabı modeli satın alabilir. Bununla beraber topuksuz ve düz tabanlı abiye kadın ayakkabı modellerimiz de vardır. En özel davetlerde dahi gece boyu kadınların son derece rahat hissetmelerine imkan veren abiye ayakkabı modellerini detaylı biçimde inceleyip beklentilerinize hitap edeni kolayca satın alabilirsiniz. Jabotter olarak sizlere sunduğumuz şık ve rahat abiye ayakkabılara avantajlı fiyatlarla ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Rahat ve Kullanışlı Abiye Ayakkabı Seçenekleri

Abiye ayakkabı modellerimiz, farklı tasarımları ile kadınları her zaman memnun eder. En çok rağbet gören ürün seçeneklerimizin başında her zaman topuklu abiye ayakkabı tasarımlarımız yer alır. Abiye topuklu ayakkabı seçeneklerimiz, hem ayakları hem de bacakları daha düzgün gösterir. Bu açıdan da kadınların beğenisini kazanır. Çok çeşitli topuk boyunda ve farklı tasarımda sunduğumuz ayakkabılarımız vardır. Özellikle abiye stiletto modellerimiz, hem zarif hem de sofistike bir görünüm yakalamak adına sıklıkla tercih edilir. Sivri burunlu stiletto seçeneklerimiz arasında kadınların hemen hepsi zevklerine ve giyim stillerine hitap eden bir modeli kolayca satın alabilirler. Bunun yanı sıra önü açık şekilde sunduğumuz farklı abiye tarzda topuklu ayakkabı modellerimiz de vardır. Tek ya da çift bantlı şekilde tasarladığımız abiye ayakkabı tasarımlarımız da bulunur. Bu sayede beklentilerinize uygun bir modele kolayca sahip olabilirsiniz. Topuklu ürünlerimizin yanı sıra topuksuz modellerimiz arasında da kadınları her zaman memnun eden seçeneklerimiz vardır. Model seçeneklerimizin haricinde renk tonu alternatifleriyle her zaman dikkat çeken abiye tarzda seçeneklerimiz de bulunur. En fazla tercih edilen ve rağbet gören modellerimizin başında gümüş renkli abiye ayakkabı modellerimiz yer alır. Gümüş renkli abiye ayakkabı seçeneklerimiz, uzun yıllardan beridir en klasik ve en şık aksesuarlar arasında kabul edilir. Ancak tüm bunların yanı sıra kadınların farklı ihtiyaçlarına da hitap eden dore ya da altın ayakkabı modelleriniz de vardır. Abiye stile sahip ayakkabı modellerimizin topuk yükseklikleri de farklılık gösterir. Düz taban dahil 10 cm’lik topuk yüksekliğine sahip model seçenekleri arasında her kadın stillerine uygun bir seçim yapabilirler. Abiye ayakkabı seçeneklerimiz arasında yer alan kısa modellerimizin topuk yüksekliği genel olarak 4 ile 7 cm arasındadır. Bu tasarımlarımızı ince ya da kalın topuklu şekilde tasarlıyoruz. Bu modellerimiz ise özellikle topuklu giymeyi seven kadınlar için son derece ideal bir seçenektir. Tüm abiye ayakkabı tasarımlarımzı sayfamızdan inceleyip beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

En Moda Kadın Abiye Ayakkabı Seçeneklerini Keşfedin!

Abiye ayakkabı modelleri, her dönem kadınların dolabında kendine yer bulmayı başarır. Sizlere sunulan tasarımlarımızın her biri farklı özelliklere ve detay seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle satın almadan önce detaylı inceleme yapmak gerekir. Özel davetler için satın almayı düşünülen abiye ayakkabı seçimi yapılırken modellerin hem renk hem de tasarım özelliklerine dikkat edilmesi önerilir. İlk olarak ürünlerimizin topuk boyu ve burun özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerekir. Kadınların farklı zevklerine yönelik olan çok sayıda topuklu ve topuksuz ayakkabı modelimiz vardır. Bu sayede kadınlar ihtiyaçlarına uygun seçenekleri kolayca bulabilirler. Abiye ayakkabı seçimi yaparken giyilecek kıyafete uygun olan bir ayakkabı tercih edilmesi önerilir. En fazla tercih edilen ürünlerimizin başında ise dore, altın ve gümüş abiye ayakkabı modellerimiz sayılabilir. Özellikle dore ayakkabı seçeneklerimiz, hem parlak hem de şık görünümleri ile son derece zarif kombinler yaratmaya olanak tanır. Jabotter ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Son dönemlerde siyah, beyaz, gold ya da gümüş gibi klasik ayakkabı renk tonlarına ek olarak çok daha canlı ve farklı tonlar da ön plana çıkar. Kadınların şık bir görünüm sergilemelerine yardımcı olan farklı renk tonlarına sahip abiye tarzlı ayakkabı modellerimiz elbise, pantolon ve etekler ile kusursuz uyum sağlar. Pek çok renk kıyafetle kolayca uyum sağlayan bu ayakkabı modellerimiz rahat kombinlenme olanağı da sunar. Bir partiye giderken canlı renk tonlarına sahip sportif bir abiye ile aynı stil abiye tatlı ayakkabı giyilebilir. Bu sayede de enerji kolayca yansıtılabilir. Siyah, mor, pembe ya da beyaz tonlarında kıyafetler ile kombinlenebilen çok sayıda seçeneğimiz vardır. Böylece kısa sürede kadınlar çarpıcı bir görünüm elde edebilirler. Ayakkabı tasarımlarımız hem ihtişam hem de gösteriş seven kadınların gardırobunda her zaman kendine yer bulur. Siz de göz alıcı kombinler oluşturup dikkat çekmek isterseniz koleksiyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye ayakkabı modellerimiz hem dış tasarım hem de renk tonu bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu açıdan da sizlere geniş fiyat skalası seçenekleri ile sunulur. Fiyatlarımızı etkileyen unsurlar arasında ayakkabıların özellikleri ön plandadır. Mesela, düz bir klasik ayakkabı ile çok çeşitli aksesuarların kullanıldığı bir ayakkabı arasında fiyat farkı olur. Koleksiyonlarımız arasında çok çeşitli ürün seçenekleri bulmak mümkündür. Her zamana yoğun rağbet gören bazı renk tonları vardır. Siyah ve beyaz gibi klasik renk tonlarına sahip abiye ayakkabı seçeneklerimiz de sıklıkla tercih edilir. Fakat hemen her kıyafet ile uyumlu yapıda olan bir seçenek tercih etmek isteyen kişiler için bej renkli ayakkabı modellerimiz ideal seçimlerin başında yer alır. Tüm bunlara ek olarak seçilecek ayakkabı modelinin bedeninin de doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Ayak numarası için uygun bir ayakkabı modeli alıp hem şık görünmek hem de rahat hissetmek mümkün hale gelir. Farklı renk, beden ve tasarım seçeneklerimiz ile sunduğumuz abiye ayakkabı modellerimiz kaliteleri sayesinde uzun süre deforme olmadan kullanım olanağı tanır. Tüm ürün modellerimize göz gezdirip kişisel beklentilerinize yanıt veren ayakkabıyı hem hızlı hem de kolayca şekilde satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra indirim ve kampanyalarla da alışveriş yapma imkanını bulabilir bütçenizi sarsmadan bu şık tasarımlara sahip olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Abiye Ayakkabı Modelleri

Jabotter Nicy Siyah Süet Taşlı 8 Cm

Jabotter Lillian Pudra Saten İnce Topuklu Ayakkabı

Jabotter Victoria Siyah Saten İnce Topuklu Ayakkabı

Jabotter Lori Şeffaf Lame Mat İnce Topuklu Ayakkabı

Abiye Ayakkabı Sayfa 2

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.